6 AY Garanti Hizmetimiz

Kuledibi Teknik Servis Garanti kapsamı ve detayları

Kule dibi Teknik Servise hoş geldiniz , Öncelikle Servis merkezimize gelen her cihaz özenle ve titizlikle onarılmaktadır. Tedarik zincirimiz sizin cihazınıza uygun en kaliteli parçayı temin etmek ve size ulaştırmak üzere devamlı hazırdır.

Garanti şartlarımız bir çok firmayla benzerlik göstermekle birlikte kullanıcı lehinedir.


Cep Telefonu ve Tablet Kategorisi

Cep telefonları ve Tabletler için 6 Ay garanti süresi ön görülmektedir. Garanti başlangıç tarihi Servis çıkış formunun kesilip kargoya / kullanıcıya teslim edildiği tarihtir.

Cep telefonu ve Tablet kategorisinde Garanti dışı olarak değerlendirilen durum Kullanım kaynaklı oluşabilecek hasarlardır [ Sıvı temas , Darbe kaynaklı kasa deformasyonları , Kırılmalar ve Yanıklar ]

Cep telefonu ve Tablet kategorisinde istisna durumlar garanti haricinde tutulmuş olup [ Entergre , Direnç ve mikro parçalar ] İşlem öncesi kullanıcı bilgilendirilerek onayı alınacaktır.

Cep Telefonu ve Tablet kategorisinde yazılım kaynaklı oluşabilecek problemler garanti dışı tutulmaktadır.

Cep telefonu ve Tablet Kategorisinde yazılım yükleme işlemleri garanti kapsamı dışındadır.

Parça değişimlerinde en kaliteli parça temin edilmek üzere müşteriye önerilerde bulunur ekonomik olan daha alt sınıf parça kullanımı müşterinin onayı dahilindedir alt kalite parçalar [ Ekran / Batarya / Şarj soketi / Şarj bordu ve Değişen parçalar ] garanti kapsamı dışında tutulmuştur.


Bilgisayar Kategorisi

Laptop / Masaüstü bilgisayar kategorisindeki tüm ürünler distribütör garantisi kapsamındadır.

Ürünlerinizi Sizde Güvenle bize ulaştırın hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalananın.