Arama:

Selam ,

Kuledibi Teknik servis’e Hoş geldiniz servis merkezimizin garanti şartlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz iletişim araçları artık ceplerimizdeki akıllı telefon ve tabletler olduğunu ve bu ürünlerin onarımı sonrası en büyük sorunların garanti süresi ve şartları kafalarımızda soru işareti olarak kaldığı için servis merkezimizin garanti şartlarını paylaşıyoruz.

Öncelikle garanti süresi ve şartların bir kısmı size teslim edilen A4 boyutunda servis formunda size iletilmiş olacaktır.

Servisimizin garanti süresi boyunca.

 1. Sıvı Temaslı cihazlar garanti dışı sayılacaktır [ Sıvı temas olmuş cihazın onarımı sonrası dahildir ]
 2. Bazı entegre ve işlemcilerin onarımı sonrası darbe olması durumunda garanti dışıdır
 3. Ekran değişimi sonrası düşük kalite tercih eden kullanıcıların dokunmatik sorunu yaşaması garanti dışı bir durumdur
 4. Batarya değişimlerimiz garanti kapsamındadır anakart , darbe yada sıvı temas kaynaklı batarya şişmesi garanti dışıdır
 5. Cihaz onarım sonrasında darbe aldıysa garanti dışıdır [ Kırık , Ezilme , Deforme , IPS – LCD ve benzer teknoloji ekranlar iç ekran kırılması mikroskop altında incelenir ve kırık kanaat getirilse garanti dışıdır ]
 6. Oksitlenme , Metal tozunun cihaz içine girmesi kaynaklı oluşan sorunlar Garanti dışıdır.
 7. Anakart değişimi gereken durumlarda onarım sonrası ana kartın hasar görmesi garanti dışıdır.
 8. Cihazın onarım sonrası garanti etiketleri anakart üzerine ve vida yuvalarına bırakılacaktır garanti etiketlerine herhangi bir müdahale yada başka serviste cihazın onarım görmesi durumunda garanti verilen parçaların tamamı garanti dışı kalacaktır.
 9. Garanti hizmetine uygun cihazlar , kapsamdaki parçanın değişimi sonrası ilave garanti süresi almayacaktır Örnek [ Tarihimiz 30.06.2023 ve cihaz garanti kapsamında müdahale gördü cihazın ilk onarım süresinden garanti bitiş tarihi 01.07.2023 cihaz 30.06.2023 Tarihinde müdahale gördüğü için ilave bir süre almayacaktır ve 02.07.2023 Tarihinde garanti süresini doldurmuş olacaktır ]
 10. Yazılım müdahaleleri görmüş cihazların onarımı sonrası belirtilen garanti süresince hizmetten yararlanabilmektedirler ancak cihazın eMMc UFS yazılım barındıran entegreleri kaynaklı olası bir sorununda garanti kapsamından çıkmadır buna örnek [ Cihaz yazılım güncellemesi almış ve çökmüş olabilir arıza tespit sonrası kaynağın eMMc parçasından olduğu tespit edilirse onarım ücreti alınır ]
 11. Cihazlarınız anlaşmalı olan kargo firmasıyla adresinize ulaştırılacaktır paketlemeler usullere uygun yapılmaktadır , Kargo size ulaştığında mutlaka kargo kuryesinin yanında paketi açıp hasar görüp görmediğini kontrol etmelisiniz hasar olması durumunda durum tespit tutanağı tutmalı ve firmamıza bilgi vermelisiniz. Tutanak tutulmamış ve hasar görmüş teslim edilmiş paketler firmamızın sorumluluğunda değildir.

Teslim alınmayan cihazlar hakkında

Cihazınızın onarımı ve son kontrol aşamaları tamamlandıktan sonra SMS ile bize iletmiş olduğunuz telefon numaranız üzerinden bilgi verilecektir. hazır bildirimi tarafınıza ulaştıktan sonra kargo ile gönderdiyseniz bize iletmiş olduğunuz adrese kargonuz anlaşmalı kargolarımızla ulaştırılacaktır. Kargoyu teslim almama yada şubemizden cihazınızı teslim almama durumunda 30 Gün süre tanınmaktadır , 30 Gün içerisinde tarafınıza sesli ve sms yoluyla 3 bildirim gelecektir. Bildirimlere herhangi bir yanıt alınamama durumunda cihaz imha edilecektir.

10 Gün içerisinde cihazınızı teslim almazsanız kur farkı oluşması durumunda fiyat artabilir , Örnek 50 Dolar olan bir malzeme dolar kuru 10 gün önce 20 TL iken bugün 26 TL’ye çıkarsa ve siz cihazı 10 gün boyunca teslim almazsanız toplamda maliyetiniz 1000 TL iken 1300 TL’ye çıkacaktır sabit kur uygulamamız 10 gün boyunca geçerli olacaktır aradaki fiyat farklarından zarar görmeyeceksiniz fakat 10 Gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir.