Arama:

MNG Kargo ile Kuledibi Teknik Servis Merkezi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek  774994434 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderimlerinizi ücretsiz olarak Kuledibi Teknik Servis karşılamaktadır.. Kesinlikle herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.


Ödeme Nasıl Yapılır?

Kargo gönderiminde iki ödeme yöntemimiz mevcut

  • 1. Havale/EFT yöntemi ile ödeme
  • 2. Kredi Kartı ile ödeme

Kargo Gönderiminde Ekran Değişimi Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde onarım merkezimize ulaşır.Cihazınıza için ilk etapta arıza tespiti yapılır.Çıkan sonuç için müşteri temsilcimiz sizleri aranarak bilgilendirilir ve ücret onayı istenir.Ücret onayı alındıktan hemen sonra ekran değişimi veya farklı arıza var ise müdahale edilerek çözülür.Ardından cihazınız MP18 testine sokularak 18 farklı teste tabi tutulur.18 testi de başarılı geçtikten sonra kargoya teslim edilir.Kargo tarafınıza 1(bir) iş Günü içerisinde ularşır.

Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde yine kargonuz çıkartılır ve 1 (bir) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir.

Not: Kargonuz iade çıkarsa geri dönüş ücreti sizlere aittir.


Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Kargo gönderiniz için sistemimiz size sms ile bilgilendirme mesajı gönderir.Bu bilgilendirme mesajı içeriğinde kargo takip numaranız yazmaktadır.Bu takip numaranız ile ilgili kargo firmasının resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.


Paketleme Hakkında

Paketlemelerinizi Özenle ve kargoda hasar almayacak şekilde yapmanız gerekmektedir , Ürün ambalajlarınız saklanmakta ve geri iadesinde size gönderilmektedir. Güvenlik için Yurtiçi kargonun kendi ambalajlarını kullanabilirsiniz.


Kuledibi Teknik Servis Merkezi’ne sor?

Kargo gönderileriniz hakkında aklınıza takılan herhangi bir soruyu bizlere sormaktan çekinmeyin.Bizim işimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. 
Adres: Servi mh. Sümer-1 Sokak No:5/C Kütahya / Merkez
Çağrı Merkezi : 0274 333 24 24  Servis Sorumlusu GSM: 0538 579 56 98